KONFETY

Novinky

Naše prodejny

KONFETY

Konfety jsou skvělou dekorací nejrůznějších oslav a nádherným denním efektem pro jakoukoli příležitost. Různými tvary, jako jsou třeba hvězdičky, květinky, srdíčka, leskem i barvami udělají radost dětem i dospělým. Konfety uložené v tubusu fungují na principu stlačeného vzduchu, kdy se pootočením otevře tlaková komora a obsah vystřelí do výšky n...

Konfety jsou skvělou dekorací nejrůznějších oslav a nádherným denním efektem pro jakoukoli příležitost. Různými tvary, jako jsou třeba hvězdičky, květinky, srdíčka, leskem i barvami udělají radost dětem i dospělým. Konfety uložené v tubusu fungují na principu stlačeného vzduchu, kdy se pootočením otevře tlaková komora a obsah vystřelí do výšky několika metrů. Rozptýlené barevné papírky se pak začnou pomalu snášet k zemi. Doba padání se pohybuje od 10 sekund. Pro zakonfetování většího prostoru je zapotřebí více kusů. Na jednu akci doporučujeme cca od 5 ks.

Konfety jsou zcela bezpečné a dají se použít v interiéru i exteriéru. Jejich variabilitu tedy oceníte jak při party pořádané doma, tak i na Vaší zahradě nebo na jiných venkovních prostorech. U takto pořádaných oslav máte také možnost vybrat si z široké nabídky pyrotechnických výrobků – dopřát si třeba svůj vlastní ohňostroj a tím také větší radost z oslavy.

Pestré barvy, lesklé papírky všemožných tvarů, to je to, co každého potěší. Vyberte si pro svůj jedinečný den z naší nabídky konfet.

Zobrazit

KONFETY  V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie