VÍTEJTE!

JSME PROFESIONÁLNÍ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE DEKORACEMI Z BALONKŮ. ZDOBÍME PLESY, NAROZENINY, VELETRHY, FIREMNÍ, SOUKROMÉ A SPOLEČENSKÉ AKCE. MÁME RÁDI KRÁSU A BARVY.

Aktuální prodejní doba kamenné prodejny na Čechově 2889/24a, Přerov :

PONDĚLÍ - ÚTERÝ  8:00 – 12:00  

STŘEDA - PÁTEK 8:00 - 12:00 13:00 - 16:00

SOBOTA    9:30 – 11:15

NEDĚLE ZAVŘENO

OSTATNÍ - PO DOMLUVĚ

Tel.kontakt: 737932574, 603366341

DOPORUČENÍ: Pokud máte zájem nafouknout balonky heliem, je dobré si balonky vybrat a domluvit si dobu odebrání. My vám balonky s předstihem nafoukneme, a vy si bez čekání odeberete již nafouknuté a vyzkoušené zboží. Je samozřejmostí ale i foukání balonků na počkání. Foukáme i cizí balonky.

Zavřít

KONFETY

Novinky

Naše prodejny

KONFETY

Konfety jsou skvělou dekorací nejrůznějších oslav a nádherným denním efektem pro jakoukoli příležitost. Různými tvary, jako jsou třeba hvězdičky, květinky, srdíčka, leskem i barvami udělají radost dětem i dospělým. Konfety uložené v tubusu fungují na principu stlačeného vzduchu, kdy se pootočením otevře tlaková komora a obsah vystřelí do výšky n...

Konfety jsou skvělou dekorací nejrůznějších oslav a nádherným denním efektem pro jakoukoli příležitost. Různými tvary, jako jsou třeba hvězdičky, květinky, srdíčka, leskem i barvami udělají radost dětem i dospělým. Konfety uložené v tubusu fungují na principu stlačeného vzduchu, kdy se pootočením otevře tlaková komora a obsah vystřelí do výšky několika metrů. Rozptýlené barevné papírky se pak začnou pomalu snášet k zemi. Doba padání se pohybuje od 10 sekund. Pro zakonfetování většího prostoru je zapotřebí více kusů. Na jednu akci doporučujeme cca od 5 ks.

Konfety jsou zcela bezpečné a dají se použít v interiéru i exteriéru. Jejich variabilitu tedy oceníte jak při party pořádané doma, tak i na Vaší zahradě nebo na jiných venkovních prostorech. U takto pořádaných oslav máte také možnost vybrat si z široké nabídky pyrotechnických výrobků – dopřát si třeba svůj vlastní ohňostroj a tím také větší radost z oslavy.

Pestré barvy, lesklé papírky všemožných tvarů, to je to, co každého potěší. Vyberte si pro svůj jedinečný den z naší nabídky konfet.

Zobrazit

KONFETY  V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie