VÍTEJTE!

JSME PROFESIONÁLNÍ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE DEKORACEMI Z BALONKŮ. ZDOBÍME PLESY, NAROZENINY, VELETRHY, FIREMNÍ, SOUKROMÉ A SPOLEČENSKÉ AKCE. MÁME RÁDI KRÁSU A BARVY.

Z důvodu firemní dovolené bude eshop uzavřen od 2.7. - 18.7. Kamenná prodejna bude mimořádně uzavřena v termínu 5.7. - 10.7 a 13.7. Díky za pochopení.

Aktuální prodejní doba kamenné prodejny na Čechově 2889/24a, Přerov :

PONDĚLÍ - ÚTERÝ  8:00 – 12:00  

STŘEDA - PÁTEK 8:00 - 12:00 13:00 - 16:00

SOBOTA    9:30 – 11:15

NEDĚLE ZAVŘENO

OSTATNÍ - PO DOMLUVĚ

Tel.kontakt: 737932574, 603366341

DOPORUČENÍ: Pokud máte zájem nafouknout balonky heliem, je dobré si balonky vybrat a domluvit si dobu odebrání. My vám balonky s předstihem nafoukneme, a vy si bez čekání odeberete již nafouknuté a vyzkoušené zboží. Je samozřejmostí ale i foukání balonků na počkání. Foukáme i cizí balonky.

Zavřít

O nás

Kdo jsme? Na vše jsme dva. Já jsem PAVEL NOVÁK (šéf, konzultant, majitel) a jsem tu pro to abych Vám pomohl. Mé nadšení je pyrotechnika, zároveň chci Vám všem umožnit abyste si mohli z pohodlí domova obstarat veškeré zábavní prostředky pro Vaši úžasnou párty.
01-sm.jpg
Další pomocníkem je JITKA NOVÁKOVÁ (šéfová šéfa, jednatelka, Ferda mravenec alias Beruška, práce všeho druhu), poradí Vám se vším co se týče zábavní pyrotechniky a párty předmětů. Je nadšená pro to, co dělá a především ji práce baví. 

15.jpg

Naše firma

Pavel Novák - Ohňostroje Přerov byla založena v roce 1994 a patří mezi nejspolehlivější a nejvyhledávanější firmy v regionu i mimo něj. Máme za sebou tisíce různých projektů, což nám dává nepřeberné množství zkušeností, které se snažíme uplatnit v praxi. Jsme malá firma, a většinu komunikace obstará ,,šéf" a ,,šéfová". Na větších projektech se můžete potkat s našimi externími pracovníky. I oni jsou plně zodpovědni za spokojenost a bezpečí našich klientů. Nejsme dokonalí, ale máme k tomu jen krůček. :-)

Kvalita - otřepaná fráze, kterou bereme jako Standard

Ohňostroje Pavel Novák jsou synonymem pro pyrotechniku. Firmu založil s vášní pro krásné věci Pavel Novák a hlavní důraz od prvopočátku klademe na bezpečí, kvalitu a spolehlivost. Nabízíme kompletní škálu služeb a produktů ve světě ohňostrojů a pyrotechniky. Od pořádání velkých pyrotechnických akcí k prodeji pyrotechniky a pyrotechnických hraček pro veřejnost. Poskytování odborných rad klientům je samozřejmostí.

Spolupracujeme s dopravci a firmami s licencí na přepravu výbušných materiálů a naši dodavatelé pyrotechniky jsou jedni z nejspolehlivějších a nejkvalitnějších v ČR.

Kdo u nás pracuje?

Mimo Pavla a Jitky se u nás můžete potkat s Martinem, Otou a Radkem. Jsou tajemní jak hrad v Karpatech a fotku sem nechtějí dát za žádnou cenu ...

Zkušenosti

Ohňostroj se může stát v našem podání přidanou hodnotou Vaší akce. Naše zkušenosti nám umožňují uspořádat ohňostroj na těch nejrůznějších místech, jako jsou například střechy budov, vodní hladina a mnoho dalších. Naše ohňostroje navrhujeme v závislosti na lokalitě a specifické události.

Nejen pracujeme ...

Pokud chcete prokonzultovat Váš ohňostroj a šéf:-) Vám náhodou nebere telefon, tak se nebojte - on Vám určitě zavolá zpět hned jak to bude možné. Většinou, když nepracuje, tak ho najdete buď na kole, na bazéně, na kickboxu, nebo jak běhá a trénuje na závody typu IRONMAN.  Můžete taky zkusít zavolat Jitce, ta Vám vezme telefon skoro vždy, přece jen jí sportovní úchylka trochu minula.